Platí i pro vás následující věty?

  • Jsem dokonale zdravá, nemám žádné bolesti, jsem spokojená se svým tělem. Nikdo v mém blízkém okolí si na zdraví a tělo nestěžuje.
  • Všechny mé vztahy jsou výborné, vůbec nic nechci změnit.
  • Dělám pouze to, co mne baví. Nikdy nejsem ve stresu.
  • Mám výborný příjem. Jsem finančně nezávislý. Mám spousty volného času, vše v pohodě stíhám.
  • Uvolněně si užívám života a pociťuji hojnost ve všech oblastech.

Pokud Vás všechna tvrzení dokonale popisují - blahopřeji a prosím o kontakt, váš jedinečný přístup k životu stojí za to, aby byl sdílen.

Pokud jedno nebo více tvrzení pro Vás neplatí úplně a chcete s tím něco dělat - blahopřeji, již tím, že jste našli oblast, kterou chcete zlepšit jste udělali první krok ke změně.  

... změna může být snadná ...

 

Následuje stručný výběr z oblastí, kde Kineziologie One Brain byla použita

 

  • problémy v komunikaci s ostatními
  • pracovní napětí, vyčerpanost
  • při korekci váhy (směrem dolů, ale i nahoru)
  • při potížích s uplatněním v životě (problémy s financemi, podnikáním, kariérou...)
  • při problémech s pochopením své sexuality
  • při problémech s otěhotněním

 

  • stresy současné (strach - ze zkoušky, z návštěvy lékaře, z nemoci, ze zvířat, hmyzu, malého nebo velkého prostoru apod.)
  • stresy minulé - způsobené nepříjemnými prožitky v dětství, dospívání a dospělosti
  • vnitřní zábrany k sobě a ostatním (v podnikání, ve škole, v pracovních vztazích)
  • dyslexie (poruchy čtení, psaní a počítání, hyperaktivitu, nesoustředěnost, pamatování informací, porozumění informacím)
  • tréma
  • poruchy spánku
  • koktání a tiky
  • problémy ve vztazích
  • alergie
  • závislosti a fóbie
  • posedlosti
  • bolesti hlavy a zad

 

  • k posílení imunity a ke zlepšení zdravotního stavu
  • ke znovunalezení svých vlastních vrozených dispozic
  • k navození  harmonie v duševní i fyzické oblasti a k rozvoji harmonického životního stylu

Úvahy

Doba internetová

19.04.2020 18:25
Nabízím možnost konzultace online (Skype, Google Hangouts, Whatsapp)  - cena je velmi smluvní a potřebných případech může býti i blízká nule. I...

Online poradna

27.08.2014 20:53
Dnes jsem přidal na své stránky online poradnu. Pokud máte dotazy ohledně kineziologie, osobního rozvoje, své aktuální životní situace nebo jiné,...

Aroma-masáže

01.07.2013 13:52
Od 1. července 2013 nabízím aromaterapeutické masáže. K přidání aroma-masáží do mé nabídky mne přiměli nadšení klienti i moje vlastní zážitky z...

Setkání s kineziologíí

12.06.2013 08:15
Dne 11.6. proběhla ve 20.00 hodin "přednáška" o kineziologii v DC Sluníčko v Odoleně Vodě. Přišli lidé, kterým není lhostejný jejich vlastní život a...

Mužství - znovuzrození?

18.04.2013 11:26
Vymírají opravdoví muži? Vzhledem k tělesnému vývoji a hormonům se děvče v ženu přemění samo. Určitě je dobrá podpora starších žen. Ženy udělaly...